Haber-Duyuru

"Deprem Yaralarını Eğitimle Sarıyoruz Seminerleri" Hk.

Ülkemizde yaşanan afet sürecinin ardından yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz. Bugüne dek bölgeye gıda, tekstil ve hijyen ürünleri gibi ilk aşamada ihtiyaç duyulan desteklerimizi bağışçılarımızla birlikte göndererek katkı sağlamaya çalıştık.

Devam eden süreçte toplumumuzun sanat, bilim ve kültürel etkinlikler ile rehabilitasyon sürecine katılmasından doğacak faydanın farkındayız. Bu nedenle #HerkesiçinEğitim diyerek Deprem Yaralarını Eğitimle Sarıyoruz seminer serimize başlıyor, tüm vatandaşlarımızı Kazlıçeşme Yerleşkemizde düzenleyeceğimiz seminer ve workshoplara davet ediyoruz. Seminerlerimizi Youtube kanalımızdan canlı yayınlayarak yerleşkemizi fiziki olarak ziyaret edemeyecek vatandaşlarımızın eğitim alma hakkını da destekliyoruz.

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Plato Meslek Yüksekokulu çeşitli alanlarda düzenleyeceği seminerleri sosyal medya hesaplarımızdan, www.topkapi.edu.tr adresindeki etkinlik takviminden takip edebileceğini belirtir, tüm vatandaşlarımıza bir kez daha başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.